logo
02165534610
ریکاوری

گلوتامین


274,000 تومان

-
+
گرممشخصات محصول

۵ گرم L-Glutamine ترکیبات در هر پیمانه
یک پیمانه از پودر را در 150 میلی لیتر آب و یا آب میوه شیرین به طور کامل حل نموده و این مخلوط را (که حاوی 5 گرم گلوتامین است) در دو یا سه وعده در طی روز میل نمایید . بهترین زمان مصرف پس از تمرین یا قبل از خواب می باشد. روش مصرف
- بهبود ترمیم و رشد عضلات - کاهش زمان ریکاوری عضلات - افزایش استقامت و انرژی حین تمرین موارد مصرف
- در صورت حساسیت از ادامه مصرف خودداری کنید - افراد زیر 18 سال و مبتلایان به بیماری ها و مصرف کنندگان دارو ها با پزشک خود مشورت کنند هشدار مصرف
این محصول تحت لیسانس و نظارت یونیک فارمای استرالیا در صنایع غذایی ایلیا پارس در ایران تولید شده است.

نقد و بررسی اجمالی 

پروتئین ها عناصر اصلی سازنده ارگان های بدن هستند و از واحدهای کوچکتری به نام آمینو اسیدها تشکیل شده اند. آمینواسیدها عملکردهای مختلفی را در بدن برعهده دارند از جمله برای تولید آنزیم ها، هورمون ها، تشکیل ساختمان پوست و عضله، تقویت سیستم ایمنی، انتقال مواد در گردش خون ضروری هستند. 
بدن برخی از این آمینو اسیدها را تولید می کند (آمینو اسید های غیر ضروری) اما سایر آمینو اسید هایی که در بدن تولید نمی شوند (آمینو اسیدهای ضروری) باید از طریق رژیم غذایی یا مکمل ها دریافت شوند. 
گلوتامین در بین تمام آمینو اسید ها بیشترین غلظت را در خون و بافت عضلانی دارا می باشد و با وجود اینکه یک آمینو اسید غیر ضروری است و به طور طبیعی در بدن ساخته می شود، ممکن است در شرایط خاص مانند استرس، بیماری هایی نظیر سوختگی، جراحت، عفونت های شدید، سندروم روده تحریک پذیر و تمرینات طولانی مدت و ... نیاز بدن به این آمینواسید افزایش یابد که در چنین مواقعیگلوتامینآمینو اسید ضروری محسوب می شود و بایستی مقدار مورد نیاز آن از طریق رژیم غذایی یا مکمل ها تأمین شود. انجمن تغذیه بالینی و متابولیسم اروپا (ESPEN) استفاده از مکمل گلوتامین برای بیماران دچار سوختگی یا جراحت را توصیه می کند.
امروزه ورزشکاران مکمل گلوتامین را برای پیشگیری از تحلیل عضلانی و تقویت سیستم ایمنی در طول تمرینات سنگین بدنسازی و همچنین ترمیم عضلات و تاندون های آسیب دیده مصرف می کنند. 
اگر چه اغلب مطالعات دوز مصرفی متنوعی از گلوتامین را بین 5 گرم تا 45 گرم در روز مورد بررسی قرار دادند، اما در بیشتر موارد ورزشکاران بر اساس شرایط فیزیکی از دوز های 5-15 گرم در سه وعده ی قبل از ورزش، بعد از ورزش و قبل از خواب استفاده می کنند.

نظرات کاربران

هیچ نظری یافت نشد

محصولات مرتبط


فهرست

رهگیری سفارشات
راهنمای خرید
قوانین فروشگاه
درباره ما
ارتباط با ما
عضویت در خبر نامهشبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به داروخانه شهر دارو میباشد©
Designed by iraPin
 
رهگیری سفارش