logo
02165534610
پروتئین

پروتئین وی ۱۰۰٪ دوبیس ۲۲۷۰ گرمی


1,097,700 تومان

-
+
عدد


.پروتئین وی ۱۰۰٪ دوبیس
وزن ۲۲۷۰ گرم


مشخصات محصول

محافظت از ماهیچه ها افزایش حجم عضلات کاهش زمان ریکاوری کاهش خستگی موارد مصرف
یک پیمانه از محصول را در ۲۵۰ میلی لیتر آب حل نموده سپس میل کنید. زمان مصرف : یک پیمانه دو ساعت قبل از تمرین و یک پیمانه بعد از تمرین مصرف شود. مقادیر مصرف بر اساس وزن ، جنسیت ، نوع و طول دوره ی ورزشی برای هر فرد تعیین می شود حداکثر میزان مصرف ۴ پیمانه در روز است. روش مصرف
– افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند. – در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. – بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید. هشدار مصرف

نقد و بررسی اجمالی 


انواع مکمل پروتئین وی

پروتئین وی آب پنیر به علت فراوری های مختلف و پردازش هایی که پشت سر می گذارد دارای انواع مختلف است که هر کدام نسبت به یکدیگر مزیت های مختلف و قابل توجهی دارند. این سه نوع عبارت است از :

1) پروتئین وی کنسانتره

2) پروتئین وی ایزوله شده

3) پروتئین وی هیدرولیزه

پروتئین وی کنسانتره (WPC)

پروتئین وی کنسانتره (WPC) برخلاف  دو نوع دیگر تحت فراوری های کمتری قرار  می گیرد به این علت دارای پروتئین کمتر و چربی و لاکتوز بیشتری است. این پروتئین معمولا برای افرادی که مبتلا به عدم تحمل لاکتوز هستند گزینه خوبی نیست، زیرا در  آن 80 الی 85 درصد پروتئین خالص وجود دارد و مابقی چربی و کربوهیدرات است و نسب به دو مدل دیگر لاکتوز بیشتری دارد. این پروتئین به علت فراوری های کمتر نسبت به دو نوع دیگر از قیمت پایین تری برخوردار است.

پروتئین وی ایزوله (WPI) 

پروتئین وی ایزوله (WPI) برخلاف  نوع قبلی به علت پردازش های زیاد و پشت سر گذاشتن برخی فیلتراسیون ها از چربی و لاکتوز خیلی کمتری برخوردار است و سطح پروتئین خالص آن خیلی بیشتر است. این پروتئین گزینه بسیار مناسبی برای افرادی که عدم تحمل لاکتوز را دارند، است. زیرا 90 الی 95 درصد آن پروتئین خالص است و مابقی  چربی و قند است.

پروتئین وی هیدرولیزه (WPH)

پروتئین وی هیدرولیزه (WPH) را از قبل هضم شده یا زود هضم می نامند، زیرا از نظر هضم بسیار آسان تر و بهتر از دو نوع قبلی است. دلیل این مزیت به این خاطر است که زنجیره های پروتئینی طولانی به نام پپتاید ها از قبل به زنجیره های کوتاه تری شکسته می شوند و هضم آن آسان تر و راحت تر است. یکی دیگر از مزیت های بالقوه آن علاوه بر هضم آسان، جذب سریع است. پس از مصرف پروتئین وی به صورت هیدرولیزه به سرعت به بافت های بدن جذب می شود. این نوع پروتئین نسبت به نوع دیگر گران تر است. به طور کلی هر چقدر فرآوری های بیشتری برای آنها صورت بگیرد محصول نهایی گران تر و با ارزش تر است.

کدام نوع پروتئین وی برای من بهتر است؟

پروتئین وی کنسانتره به علت فراوری های کمتری که بر روی آن صورت گرفته است دارای پروتئین به نسبت کمتر و مواد غیره ای چون چربی و کربوهیدرات به نسبت بیشتر است. در پروتئین کنسانتره پروتئین 80 الی 85 درصد آن را تشکیل می دهد و مابقی چربی و کربوهیدرات است. اگر دوست دارید در کنار پروتئین کمی چربی و کربوهیدرات دریافت کنید این نوع پروتئین می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اما زمانی که شما به مشکل عدم تحمل لاکتوز مبتلا هستید ممکن است به مرور زمان مشکلات گوارشی و ناراحتی هایی را برای شما به وجود بیاورد زیرا لاکتوز بالایی نسبت به دو نوع دیگر دارد. پروتئین وی ایزوله نسبت به پروتئین کنسانتره فراوری های بیشتری را پشت سر گذاشته است از این رو دارای پروتئین بیشتر است. 90 الی 95 درصد پروتئین وی ایزوله شده را پروتئین تشکیل می دهد و مابقی آن کربوهیدرات و چربی است. اگر شما جزو آن دسته از ورزشکارانی هستید که علاقه زیادی به دریافت پروتئین با بار بالا هستید این نوع پروتئین می تواند گزینه خوبی برای شما باشد همچنین اگر به مشکل عدم تحمل لاکتوز مبتلا هستید پروتئین وی ایزوله گزینه قابل قبولی برای شما می باشد. در مقابل دو نوع دیگر نوع سومی وجود دارد به اسم پروتئین وی هیدرولیزه شده که از دو نوع قبل تحت فراوری ها و پردازش های شدید تری قرار گرفته است و به این علت به سرعت هضم و جذب بدن فرد ورزشکار می شود و به آن پروتئین زود هضم یا آسان هضم می گویند. اگر فردی هستید که مشکلات گوارشی یا ناراحتی هایی از این قبیل دارید می توانید پروتئین وی هیدرولیزه مصرف کنید چون خیلی زود هضم و جذب بدن می شود و مانند سایر پروتئین ها جذب و هضم آن طول نمی کشد.در صورتیکه هیچگونه مشکلی با هضم و جذب پروتئین وی ندارید پروتئین وی کنسانتره به دلیل ارزانتر بودن نسبت به 2 مدل دیگر برای شما بهتر است زیرا فرق چندانی در روند عضله سازی با 2 نوع دیگر ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری یافت نشد

فهرست

رهگیری سفارشات
راهنمای خرید
قوانین فروشگاه
درباره ما
ارتباط با ما
عضویت در خبر نامهشبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به داروخانه شهر دارو میباشد©
Designed by iraPin
 
رهگیری سفارش