logo
02165534610
آمینواسید

پودر بتاآلانين دوبيس 300 گرمی


408,000 تومان

-
+
عدد

بهبود عملکرد فیزیکی بدن
کاهش خستگی ماهیچه ها
داشتن بالاترین کارایی در ورزش های قدرتی  و استقامتی


مشخصات محصول

بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی و بیماران کبدی قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایند. هشدار مصرف
یک پیمانه 2 گرمی یک ساعت قبل از تمرین و یک پیمانه 2 گرمی بعد از تمرین ورزشکاران نسبت به حجم و چگالی ماهیچه های بدن خود می توانند دو تا سه پیمانه قبل و بعد از تمرین نیز مصرف کنند. دستور مصرف

نقد و بررسی اجمالی 


بتاآلانین یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری در بدن می باشد. این اسیدآمینه برخلاف سایر اسیدهای آمینه برای ساخت پروتئین مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه در کنار اسیدآمینه دیگری به نام هیستیدین برای تولید ترکیبی به نام کارنوزین مورد استفاده قرار می گیرد.
کارنوزین ترکیبی است که از دو اسیدآمینه هیستیدین و بتاآلانین بدست می آید. این ترکیب به طور طبیعی در مغز، عضله قلبی، کلیه ها، معده و در مقادیر بیشتر در عضلات اسکلتی وجود دارد.

1- به تاخیر انداختن شروع خستگی عضلانی_عصبی
بتا آلانین به شما فرصت می دهد که برای مدت طولانی تمرین کنید. یک مطالعه بر روی دوچرخه سواران نشان داد، چهار هفته مکمل یاری با بتا آلانین، سبب افزایش 13% حجم تمرینات آن ها شده بود.

2- کاهش تجمع اسدلاکتیک
یکی از عوامل محدود کننده تمرینات با شدت بالا و طولانی تجمع اسیدلاکتیک است. مصرف بتا آلانین برای این ورزشکاران یک انتخاب ایده آل است. گفته می شود که کارنوزین می تواند از سقوط ph و به عبارتی تجمع اسیدلاکتیک در عضله جلوگیری نماید و این مورد می تواند سبب طولانی تر شدن فعالیت ورزشی شود.

3- بهبود ترکیب بدنی
برخی از نتایج حاصل از مطالعات نشان می دهند که مکمل یاری به مدت 3 هفته با بتا آلانین به بهبود ترکیب بدنی و افزایش توده توده خالص بدن کمک می کند. تصور بر این است که بتا آلانین با ارتقاء عملکرد ورزشی و افزایش حجم تمرینات به رشد عضله ها کمک می کند.

4- تاثیرات آنتی اکسیدانی
بتا آلانین سبب افزایش سطح کارنوزین می شود. کارنوزین دارای عملکرد آنتی اکسیدانی بوده و به کاهش استرس اکسیداتیو کمک می کند.

5- کمک به افزایش سطح نیتریک اکساید
گرچه مطالعات محدودی در این زمینه وجود دارد اما  گفته می شود که این ویژگی می تواند روند پیری را متعاقبا به تاخیر انداخته و سلامت قلب را بهبود بخشد.

نظرات کاربران

هیچ نظری یافت نشد

فهرست

رهگیری سفارشات
راهنمای خرید
قوانین فروشگاه
درباره ما
ارتباط با ما
عضویت در خبر نامهشبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به داروخانه شهر دارو میباشد©
Designed by iraPin
 
رهگیری سفارش