logo
02165534610
ریکاوری

گلوتامین پرو آیرون مکس


820,000 تومان

-
+
عدد


  • خلوص و کیفیت بالا
  • جذب سریع
  • کمک به ریکاوری


مشخصات محصول

- کاهش خستگی و ضعف عضلانی، مناسب برای بازسازی و ساخت عضلات موارد مصرف:
یک پیمانه (حدود ۵ گرم) را در آب یا شیر ترکیب کنید. یک پیمانه بعد از بیدار شدن، یک پیمانه بعد از تمرین و یک پیمانه را ۴۵ دقیقه قبل از خواب مصرف کنید. روش مصرف
بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید هشدار مصرف:

نقد و بررسی اجمالی 

پودر گلوتامین پرو آیرون مکس:

پودر پرو گلوتامین حاوی پروتئین ساختاری آمینو اسید ال-گلوتامین ، در فرم خالص خود می باشد. علاوه بر این ، کپسول ها حاوی هیچ افزودنی ، کربوهیدرات و چربی نیستند و بنابراین برای رژیم های کم کالری مناسب می باشند.

این محصول حاوی ۶۰% از تمامی اسید آمینه های آزاد است. ال-گلوتامین بیشترین میزان اسید آمینه در داخل بدن است و بیشترین غلظت آن در سلولهای عضلانی است. درحین تمرینات سنگین و طولانی ، گلوتامین بدن مصرف می شود ، که می تواند منجر به از دست دادن عضلات شود. بنابراین ، کمبود گلوتامین سریعا باید پس از اتمام تمرین جبران شود ،  تا بازسازی و رشد عضلات جدید شروع شود.
گلوتامین پرو آیرون مکس سبب افزایش بازتوانی و رشد ماهیچه ها می شود. همچنین این گلوتامین به صورت خالص بوده که به کاهش خستگی و رفع ضعف عضلانی کمک می کند
گلوتامین نقش های مختلفی را در بدن بر عهده دارد. این آمینو اسید بیشترین غلظت را در خون و بافت عضلانی دارد. به نظر می رسد که در طول دوره ورزش های سنگین غلظت گلوتامین خون کاهش می یابد، این آمینو اسید می تواند در تامین انرژی، افزایش استقامت و کاهش خستگی نقش داشته باشد. گلوتامین باعث بهبود روند ریکاوری عضلانی در ورزش های سنگین می شود.
لوکوسیت ها به عنوان بخش مهمی از سیستم ایمنی از گلوتامین به عنوان منبع انرژی استفاده می کنند بنابراین این آمینو اسید می تواند در تقویت سیستم ایمنی مخصوصاً در ورزشکاران موثر باشد.
گوشت، تخم مرغ و لبنیات منابع خوب گلوتامین در بین منابع غذایی هستند، بنابراین استفاده از مکمل گلوتامین برای افراد گیاه خوار می تواند راه مناسبی برای تامین نیاز گلوتامین باشد. 
متخصصین دوزهای متنوعی از گلوتامین (5 گرم تا 45 گرم در روز) را در شرایط مختلف مورد بررسی قرار دادند، تا به حال در این دوزها عوارض خاصی از این مکمل گذارش نشده است. 
ورزشکاران بر اساس شرایط فیزیکی و شدت ورزش خود از دوز های 5-15 گرم در سه وعده ی قبل از ورزش، بعد از ورزش و قبل از خواب استفاده می کنند..

نظرات کاربران

هیچ نظری یافت نشد

فهرست

رهگیری سفارشات
راهنمای خرید
قوانین فروشگاه
درباره ما
ارتباط با ما
عضویت در خبر نامهشبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سامانه محفوظ و متعلق به داروخانه شهر دارو میباشد©
Designed by iraPin
 
رهگیری سفارش